Ваш кошик порожній!

Экоплитка Purlline Wineo 1000 PL Stone Venice Harbour

Артикул: PL056R
Метраж упаковки: 4.86(м2)
100 5988

1232 грн/м2,

5988 грн (уп.)

Экоплитка Purlline Wineo 1000 PL Stone Venice Harbour
Розрахунок матеріалів
Розрахунок необхідної кількості
Видалити кімнату Додати кімнату
Одне поле містить помилкові дані!
Результати розрахунку:
Загальна площа:
Необхідна кількість упаковок:
Еко підлоги Purline 1000 PL Stone Venice Harbour - перший підлогове покриття, що складається з відтвореного сировини і натуральних наповнювачів. В його основі лежить біополіуретан - унікальний екологічний матеріал, який, на відміну від звичайного поліуретану, не містить нафтохімічних і спиртових елементів. Технологам Wineo вдалося замінити шкідливі речовини екологічно чистими компонентами з ріпакової і касторової олії, зробивши Purline справжнім проривом в області підлогових покриттів.

Завдяки застосуванню біополіуретана, Wineo Purline має надзвичайно широкою областю використання. Особливі гігієнічні властивості дозволяють застосовувати ці підлогові покриття в "чутливих" приміщеннях, наприклад, лікарнях і поліклініках, дитячих садах і школах.
Wineo Purline принесе в ваш будинок особливу атмосферу чистоти і затишку: не тільки завдяки екологічності, а й сучасному, яскравому та креативному дизайну.

Органічний підлогу PURLINE дуже стійкий до механічних і хімічних впливів і не вицвітає на сонці. Відштовхує бруд і має неймовірно низькі експлуатаційні витрати. Бруд і хімічні речовини просто скочуються з підлогового покриття. Його компактну поверхню легко утримувати в чистоті, що економить час і зусилля.

Вся колекція


Виробник
Колекція1000 PL Stone
Країна виробникаНімеччина
Розмір
Довжина, мм862
Ширина, мм402
Товщина, мм2,2
Упаковка
Кількість в пачці, шт14
Метраж пачки, кв.м4.86
Характеристики
МатеріалБіополіуретан
Фаскабез фаски
Класс23/32
Спосіб укладанняКлеевой

Написати відгук

Супутні товари


Статті, новини, поради