Ваш кошик порожній!

Ламинат Хикори замшевый

Артикул: str702
Метраж упаковки: 2.0309(м2)
100 1085

534 грн/м2,

1085 грн (уп.)

Ламинат Хикори замшевый
Розрахунок матеріалів
Розрахунок необхідної кількості
Видалити кімнату Додати кімнату
Одне поле містить помилкові дані!
Результати розрахунку:
Загальна площа:
Необхідна кількість упаковок:

Ламінат Хікорі замшевий - це витончені вузькі мостини шириною всього 134 мм. Ламінована підлога з колекції Stretto розширять простір і створять у вашому будинку еллегантность і спокій. Цей ламінат практично не відрізняється від натурального масивного дерев'яного паркету. Витончена V-образна фаска з чотирьох сторін дошки, як завершальний штрих досконало такого статі.

Інноваційні технології колекції Stretto:

Замкова система по короткій стороні планок ДропКспресс® (DXp). Що дозволяє легко з'єднати ламіновані дошки поперечної стороною, і вони як би самі лягають стик. Профілем замку дошки створює безшовне з'єднання.

Унікальний процес надточного синхронного тиснення поверхні Троє to nature touch - коли структура поверхні збігається з малюнком декору - додає ламінованим полам вид паркету з масиву.

Антистатичне покриття, яке запобігає при нормальних кліматичних умовах освіту статичних зарядів на поверхні підлоги.

Основа підлоги - дошка hDF, яка не схильна до набухання і розширенню.

Ламінат Хікорі замшевий застосовується для використання покриття в приміщеннях приватних будинків і квартирах, а так само в громадських приміщеннях з нормальною інтенсивністю використання.

Де купити ламінат Balterio?

Звичайно у нас. У нашому каталозі Представлено всі декори і колекції цієї інноваційної ТМ на ринку виробників ламінованих підлог.

Купити ламінат Balterio можна в нашому інтернет-магазині "Твоя кімната Харків". У колекціях ламінату Balterio можна знайти різні кольори, від класики до модерну. Ви можете переглянути наш каталог і вибрати ламіноване покриття для підлоги під ваш інтер'єр і смак.

У нашому інтернет-магазині "Твоя кімната Харків" ви можете замовити доставку зразків ламінату, щоб правильно визначитися зі структурою і кольором.

Вся колекція


Виробник
КолекціяStretto
Країна виробникаБельгія
Розмір
Довжина, мм1263
Ширина, мм134
Товщина, мм8
Упаковка
Кількість в пачці, шт12
Метраж пачки, кв.м2.0309
Характеристики
ДекорХикори
Фасказ 4 сторін
Дизайноднополосний
Класс32

Написати відгук

Супутні товари