Ваш кошик порожній!

Ламинат Дуб морозный

Артикул: tre705
Метраж упаковки: 1.9218(м2)
100 1.313

683 грн/м2,

1.313 грн (уп.)

Ламинат Дуб морозный
Розрахунок матеріалів
Розрахунок необхідної кількості
Видалити кімнату Додати кімнату
Одне поле містить помилкові дані!
Результати розрахунку:
Загальна площа:
Необхідна кількість упаковок:

Ламінат Дуб морозний - з колекції Tradition Elegant додадуть гламуру і вишуканою витонченості будь-якого інтер'єру. Ламмінірованние підлоги в цій колекції виготовлені з найдрібніших мікро-V-пазом з усіх боків ламінатних дощок. Сучасний і елегантний підлогу в вашому домі з вибором ламінату з колекції Tradition Elegant забезпечений.

Інноваційні технології колекції Tradition Elegant:

Замкова система CLICKXPRESS® дозволяє легко з'єднувати планки між собою і, в результаті, отримувати цілісний підлогу без зазорів. при переїзді або ремонті ламінована підлога можна легко розібрати і укласти знову. міцно, надійно і на 25% швидше в укладанні.

Унікальний процес надточного синхронного тиснення поверхні Тrue to nature touch - коли структура поверхні збігається з малюнком декору - додає ламінованим полам вид паркету з масиву.

Антистатичне покриття, яке запобігає при нормальних кліматичних умовах освіту статичних зарядів на поверхні підлоги.

Основа підлоги - дошка hDF, яка не схильна до набухання і розширенню.

Ламінат Дуб морозний застосовується для використання покриття в приміщеннях приватних будинків і квартирах, а так само в громадських приміщеннях з нормальною інтенсивністю використання.

Де купити ламінат Balterio?

Звичайно у нас. У нашому каталозі Представлено всі декори і колекції цієї інноваційної ТМ на ринку виробників ламінованих підлог.

Купити ламінат Balterio можна в нашому інтернет-магазині "Твоя кімната Харків". У колекціях ламінату Balterio можна знайти різні кольори, від класики до модерну. Ви можете переглянути наш каталог і вибрати ламіноване покриття для підлоги під ваш інтер'єр і смак.

У нашому інтернет-магазині "Твоя кімната Харків" ви можете замовити доставку зразків ламінату, щоб правильно визначитися зі структурою і кольором.

Вся колекція


Виробник
КолекціяTradition Elegant
Страна производстваБельгія
Розмір
Довжина, мм1261
Ширина, мм190.5
Товщина, мм9
Упаковка
Кількість в пачці, шт8
Метраж пачки, кв.м1.9218
Характеристики
ДекорДуб
Фасказ 4 сторін
Дизайноднополосний
Класс32

Написати відгук

Супутні товари


Статті, новини, поради