Ваш кошик порожній!

Ламинат Ясен серцевина біла

Артикул: EPL040
Метраж упаковки: 2.54(м2)
100 907

357 грн/м2,

907 грн (уп.)

Ламинат Ясен серцевина біла
Розрахунок матеріалів
Розрахунок необхідної кількості
Видалити кімнату Додати кімнату
Одне поле містить помилкові дані!
Результати розрахунку:
Загальна площа:
Необхідна кількість упаковок:

Ламінат Ясен серцевина біла застосовується для всіх житлових приміщень з інтенсивним навантаженням, а також комерційних і громадських приміщень з нормальним навантаженням. Так само властивості антистатичний знижують накопичення електростатичних зарядів на поверхні ламінату.

Структура поверхні - Authentic (природність зовнішнього вигляду і тактильность сприйняття). Формат мостин - Large. Плита основа ламінату - Quell Stopp Plus.

Ламінат відмінно підійде для будь-яких інтер'єрів з яскравими фарбами і допоможе створити у вашому будинку теплоту, яку дає натуральне дерево. Купити ламінат у нашому магазині з послугою доставки і укладання.

Продукт має сертифікат PEFC (програма підтримки раціонального використання лісових ресурсів). Тривале дотримання принципів сталого лісокористування є головним пріоритетом компанії Еггер. Тому для виробництва ламінату використовується деревина, отримана з господарств сталого лісокористування. Це підтверджено сертифікатом PEFC, однією з провідних сертифікаційних систем Європи.

У нашому інтернет-магазині "Будинок Ламината Харків" ви можете замовити доставку зразків ламінату, щоб правильно визначитися зі структурою і кольором.

Вся колекція


Виробник
КолекціяLarge
Страна производстваНімеччина
Розмір
Довжина, мм1291
Ширина, мм246
Товщина, мм8
Упаковка
Кількість в пачці, шт8
Метраж пачки, кв.м2.54
Характеристики
ДекорДуб
Фасказ 4 сторін
Дизайноднополосний
Класс32

Написати відгук

Супутні товари


Статті, новини, поради