Ваш кошик порожній!

Ламинат Дуб Ардеш

Артикул: mag088
Метраж упаковки: 2.163(м2)
100 1515

700 грн/м2,

1515 грн (уп.)

Ламинат Дуб Ардеш
Розрахунок матеріалів
Розрахунок необхідної кількості
Видалити кімнату Додати кімнату
Одне поле містить помилкові дані!
Результати розрахунку:
Загальна площа:
Необхідна кількість упаковок:

Ламінат Дуб Ардеж - матово-глянцевий ламінат з колекції Magnitude не тільки виглядає як натуральний дубовий паркет, але і здається таким на дотик. Завдяки оригінальній технології * chromezone® фактура дерева виглядає природною і осязается як дерево. дошки мають гарну V-образну мікрофаска з 4-х сторін і надають кімнаті відчуття глибини і простору.

Інноваційні технології колекції Magnitude:

Замкова система CLICKXPRESS® дозволяє легко з'єднувати планки між собою і отримати ідеально гладку поверхню без зазорів. З такою системою ламінована підлога можна легко розібрати і укласти знову.

Унікальний процес TRUE TO NATURE® надточного синхронного тиснення поверхні - коли структура поверхні збігається з малюнком декору - додає ламінованим полам вид паркету з масиву.

Ексклюзивна технологія 'Chromezone®' підсилює ефект надточного синхронного тиснення, надаючи променистий глянець деревним порам при матової поверхні.

Антистатичне покриття, яке запобігає при нормальних кліматичних умовах освіту статичних зарядів на поверхні підлоги.

Основа підлоги - дошка hDF, яка не схильна до набухання і розширенню.

Ламінат Дуб Ардеж застосовується для використання покриття в приміщеннях приватних будинків і квартирах, а так само в громадських приміщеннях з нормальною інтенсивністю використання.

Де купити ламінат Balterio?

Звичайно у нас. У нашому каталозі Представлено всі декори і колекції цієї інноваційної ТМ на ринку виробників ламінованих підлог.

Купити ламінат Balterio можна в нашому інтернет-магазині "Твоя кімната Харків". У колекціях ламінату Balterio можна знайти різні кольори, від класики до модерну. Ви можете переглянути наш каталог і вибрати ламіноване покриття для підлоги під ваш інтер'єр і смак.

У нашому інтернет-магазині "Твоя кімната Харків" ви можете замовити доставку зразків ламінату, щоб правильно визначитися зі структурою і кольором.

Вся колекція


Виробник
КолекціяMagnitude
Країна виробникаБельгія
Розмір
Довжина, мм1261
Ширина, мм190.5
Товщина, мм8
Упаковка
Кількість в пачці, шт9
Метраж пачки, кв.м2.163
Характеристики
ДекорДуб
Фасказ 4 сторін
Дизайноднополосний
Класс32

Написати відгук

Супутні товари