Ваш кошик порожній!

Ламинат Дуб Валере жемчужно-серый выбеленный 1x

Артикул:
Метраж упаковки: 2.2440(м2)
100 2300

1025 грн/м2,

2300 грн (уп.)

Ламинат Дуб Валере жемчужно-серый выбеленный 1x
Розрахунок матеріалів
Розрахунок необхідної кількості
Видалити кімнату Додати кімнату
Одне поле містить помилкові дані!
Результати розрахунку:
Загальна площа:
Необхідна кількість упаковок:

Ламінат Дуб Валере перлино-сірий вибілений 1x - колекції Classic 1070 V характеризується своїми європейськими відтінками і чистими квітами. Покриття даної колекції виконується з 4-х сторонньої V-подібною фаскою, яка виконана на вологостійкої плитці розміром 8 мм. Всі декори виконані таким чином, що створюється ефект ручної обробки.

Всі кращі характеристики ламінату високої якості, такі як вологостійка плита, що несе основне навантаження, зносостійкий верхній шар, легкий монтаж за рахунок маленького кута з'єднання панелей і ін. Притаманні в ламінаті Дуб Валере перлино-сірий вибілений 1x Parador.

Гарантія на ламінат. Замкова система Safe-clock Authomatic Click - не допустить поява щілин навіть при дуже високом рівні навантажень. Цей ламінат можна укладати на систему "тепла підлога".

Інноваційна система AQUA-PROOF служить захистом для замкового з'єднання від проникнення води і вологи. У нашому інтернет-магазині представлені найкращі колекції ламінату. Кожна модель відрізняється своєю унікальністю, структурою, зовнішнім виглядом і технологіями.

Де купити ламінат Parador?

Звичайно у нас. У нашому каталозі Представлено всі декори і колекції цієї торгової марки. Ви можете переглянути наш каталог і вибрати ламіноване покриття для підлоги під ваш інтер'єр і смак.

У нашому інтернет-магазині "Твоя кімната Харків" ви можете замовити доставку зразків ламінату, щоб правильно визначитися зі структурою і кольором.

Вся колекція


Виробник
КолекціяClassic 1070 V
Країна виробникаНімеччина
Розмір
Довжина, мм1285
Ширина, мм194
Товщина, мм9
Упаковка
Кількість в пачці, шт9
Метраж пачки, кв.м2.2440
Характеристики
ДекорДуб
ФаскаV4
Класс33

Написати відгук

Супутні товари