Ваш кошик порожній!

Ламинат Мрамор белый

Артикул: 1601145
Метраж упаковки: 2.57(м2)
100 2956

1150 грн/м2,

2956 грн (уп.)

Ламинат Мрамор белый
Розрахунок матеріалів
Розрахунок необхідної кількості
Видалити кімнату Додати кімнату
Одне поле містить помилкові дані!
Результати розрахунку:
Загальна площа:
Необхідна кількість упаковок:

Trendtime 4 - унікальна колекція ламінату складаються з 8 неповторним декорів, в яких використаний мотив екзотичних дерев, таких як зембано, шоколадний дуб і тд. Також ця колекція відрізняється своєю глибиною дерева і обсягом, що було досягнуто завдяки 3D-технологій.

Всі кращі характеристики ламінату високої якості, такі як вологостійка плита, що несе основне навантаження, зносостійкий верхній шар, легкий монтаж за рахунок маленького кута з'єднання панелей і ін. притаманні в Ламінаті Мармур білий .

Технологія ArtPrint дозволяє отримати найвищу якість друку зображення, створеного дизайнерами. Ламінат Мармур білий можна укладати на систему "тепла підлога".

Інноваційна система AQUA-PROOF служить захистом для замкового з'єднання від проникнення води і вологи. У нашому інтернет-магазині представлені найкращі колекції ламінату. Кожна модель відрізняється своєю унікальністю, структурою, зовнішнім виглядом і технологіями.

Де купити ламінат Parador?

Звичайно у нас. У нашому каталозі Представлено всі декори і колекції цієї торгової марки. Ви можете переглянути наш каталог і вибрати ламіноване покриття для підлоги під ваш інтер'єр і смак.

У нашому інтернет-магазині "Твоя кімната Харків" ви можете замовити доставку зразків ламінату, щоб правильно визначитися зі структурою і кольором.

Вся колекція


Виробник
КолекціяTrendTime 4
Країна виробникаНімеччина
Розмір
Довжина, мм1285
Ширина, мм400
Товщина, мм8
Упаковка
Кількість в пачці, шт5
Метраж пачки, кв.м2.57
Характеристики
Фасказ 4 сторін
Дизайнпід камень, плитку
Класс32

Написати відгук

Супутні товари