Ваш кошик порожній!

Працюємо 11:00-17:00 понеділок - субота, вихідний - неділя
+38(066) 612 50 35

Основні категорії

Пошук по тегам:

Штори у відпочивальню

Штори у відпочивальню

Одну третину свого життя ми проводимо в спальні. Кожен день прокидаючись ми дивимося у вікно і дуже важливо щоб воно було красиво оформлено. Як не дивно, але це впливає на наш настрій і внутрішні почуття.

Штори в спальні повинні бути оформлені правильно і наш магазин "Твоя Кімната" це те що Вам потрібно. Не варто вибирати агресивні і занадто яскраві кольори для спальні, так як вони можуть відволікати нас від сну.

Завжди враховуйте наступні чинники при виборі штор для спальні:

1. Щільність. Штори повинні захищати вас від ранкового сонячного світла. Але не повинні бути занадто громіздкі і темні. Ідеальний варіант класичні фіранки, римські або рулонні шторки.

2. Малюнок. Строкаті малюнки буде відволікати Вас від відпочинку, тому краще вибирати плавні орнаменти на ніжному, приглушеному фоні.

3. Якщо спальня велика Ви можете використовувати великі, довгі штори, вони додадуть ють і шляхетні вид спальній кімнаті. Але якщо кімната маленька, уникайте громіздких портьєр, вони зменшать площу.

4. Матеріал. Штори повинні бути приємними на дотик і радувати око.


На окрему увагу заслуговує матеріал портьєр. Штори для спальні повинні бути не тільки красивими, але і функціональними. В інтернет-магазині "Твоя Кімната" ви знайдете широкий асортимент штор для спалень. Наші дизайнери допоможуть Вам визначитися з вибором і порадять, що краще підійде під Ваш інтер'єр.

Ольга Попова Автор: Ольга Попова

Освіта: Харківське художнє училище, факультет образотворчого мистецтва, спеціалізація: живопис, кваліфікація: художник-живописець

Харківський національний педагогічний університет, художньо-графічний факультет, викладач мистецтва і дизайну

Досвід роботи дизайнера: более 10 лет

Супутні товари